Nevyhadzujte peniaze za drahé tonery

Tipy a rady

Papiere a tlač – to je neustály proces a zároveň aj nočná mora každej administratívnej kancelárie a pracoviska. Kopírka a tlačiareň sa skoro nezastaví a tak rýchlo, ako sa míňa kancelársky papier, sa míňa aj farba v tlačiarni.

Nevyhadzujte peniaze za drahé tonery
Nevyhadzujte peniaze za drahé tonery (Foto: unsplash.com)

Dokumenty neustále potrebujeme, a preto sa míňanie jedného ani druhého vlastne nedá zataviť.

Jediné lacné riešenie pre vyťažené kancelárie

Zmeniť ale viete to, akú farbu v kopírke používate. Kvalitné lacne tonery sú v podstate jediné možné riešenie vyťažených kancelárii.

Originálne náplne totiž stoja aj dvoj či trojnásobne viac, ako ich lacnejšie varianty. Je pritom zbytočné ich kupovať a vyhadzovať tak peniaze na zafarbenie papiera, ktorý aj tak vo väčšine prípadov skartujete, alebo zrecyklujete. Už dávno totiž neplatí, že lacný toner sa rovná lacnej farbe, ktorá na papieri nevie uschnúť, maže sa alebo časom bledne.

Kvalita za rozumnú cenu

Moderné technológie a konkurenčné prostredie spôsobili, že dnes viete dostať kavlitu za rozumnú cenu. A teda, ak nakúpite lacné tonery na tom správnom mieste, značne ušetríte.

Na webe naplne-do-tlaciarne.sk pritom kúpite tonery na všetky druhy tlačiarní, je jedno akú značku máte, alebo či ide o starší či novší model. Ide o profesionálne riešenie za málo peňazí, spokojná tak bude vaša peňaženka, a kvalita tlače sa nezníži.

Napríklad špeciálne cartridge HP 301 za skvelú cenu je alternatívna atramentová kazeta pre HP tlačiareň typu 301 XL. Jej kapacita je štrnásť mililitrov a keďže je vyrábaná podľa ISO noriem, je tým zabezpečená kompatibilita s tlačiarňou značky HP.

Práve vďaka tomu, že sa kazety vyrábajú podľa medzinárodných štandardov jednotlivých značiek, je zaručená vysoká kvalita tlače ako pri originálnych náplniach.

Text: PR