O pár rokov mladší s týmito vymoženosťami

Zdravie

V podstate je jedno, v ktorej dobe žijeme. Vylepšiť sa dá všetko a takmer všade. Platí to aj pri plastickej chirurgii. Dnes môže vyzerať aj 70 ročná žena na 50. Výzor je dôležitý no nemalo by sa nič preháňať.

O pár rokov mladší s týmito vymoženosťami
O pár rokov mladší s týmito vymoženosťami

Kožné výrastky
Starnutie je prirodzená vec a niektoré vrásky sú v konečnom dôsledku sexy. Ak by z vás predsa len niekto potreboval odbornú pomoc a väčší zásah, mal by si vybrať kvalitné pracovisko. Potom už je na mieste voľba konkrétneho zákroku. Niekedy nejde čisto len o vylepšenie a ľudia si chcú odstrániť kožné výrastky, ktoré ich občas môžu obmedzovať aj v práci.

Odstránenie chĺpkov
Kožné problémy si vedia niekedy vyžiadať svoju daň a nedokonalosti tak spôsobujú svojim majiteľom nemalé problémy. V takom prípade je múdre, ak sa záujemca o tieto služby pre invazívny zákrok rozhodne. Laserová epilácia pomôže odstrániť napríklad nežiaduce ochlpenie, ktoré sa pri samotnom holení objaví znovu a veľmi rýchlo. Epilácia odstráni celý chĺpok aj s korienkom a skutočne na viacerých častiach tela, čiže nové ochlpenie by sa už nemalo na rovnakom mieste vytvárať.

Módne doplnky
Každá žena sa chce svojmu partnerovi, ale aj okoliu jednoducho páčiť. Plastická chirurgia vie v tomto smere urobiť naozaj nemalé zázraky. Okrem toho sa dá celkový výzor veľmi vkusne doladiť moderným kúskom z dielne svetového návrhára.

Topánky sú u žien podobnou záľubou. Niektoré vlastnia viac kusov, než by sa hodilo. Na druhej strane je dobrá topánka základom oblečenia, ktoré sa vďaka nim behom okamihu zmení.

Ani galantérii sa nedá niekedy tak jednoducho ubrániť. Vlastniť kabelku Desigual by chcela asi každá jedna žena. Nakoniec k tým topánkam musí niečo dokonale ladiť. A čo iné by to malo byť ak nie kabelka.

Vylepšení je v každej oblasti dostatok, ale vedieť si zvoliť to správne je niekedy dosť náročné.

Text a foto: PR