Sexuálne tipy, z ktorých môžete skutočne profitovať

Sex a vzťahy

V skutočnom živote môže byť sex mätúci, rozpačitý a dokonca spôsobovať sklamanie. Ak sa do vzťahu dôsledkom nedostatočného uspokojenia dostane frustrácia, hľadajú ľudia dostupnú pomoc vo svojom okolí. Väčšina z nás ale zabúda komunikovať a vytvoriť si s partnerom dobré a pevné puto. Niekedy ale pomôže aj profesionálna rada a viac informácií. S nami sa môžete pozrieť na tie najdôležitejšie.

Sexuálne tipy, z ktorých môžete skutočne profitovať
Sexuálne tipy, z ktorých môžete skutočne profitovať (Foto: dobrysexshop.sk)

Používajte svoje zmysly

Je ich dosť na to, aby ste vďaka nim objavili stratenú iskru. Dôležité ale je sa na to celé sústrediť. Prestaňte myslieť len na výkon a objavte silu z pravého potešenia. Inšpirujte sa sexshopom.
Aj cvičenie vám môže pomôcť naučiť sa eliminovať obavy, ktoré vznikajú v dôsledku toho, že musíte vedieť všetko o sexuálnej intimite.

Odhaľte svoje túžby

Sex nie je len o pohlavnom styku. V záujme vašej spokojnosti vyskúšajte vnímanie pomocou vonkajších podnetov. Tie môžu zahŕňať hlboké bozkávanie, zmyselné dotyky a erotické masáže, až po použitie vibrátorov alebo iných sexuálnych hračiek. Pre dobré dosiahnutie orgazmu je dôležitá aj skúsenosť.

Pochopte jazyk lásky druhého

Keď sa v spálni dostanete do ťažkostí, spoľahnite sa na svoje silné stránky. Je to celkom ľahké zvaliť vinu na niekoho druhého, keď nie sú vaše potreby uspokojené. Pokúste sa ale nájsť nejaký spoločný základ, od ktorého sa môžete odraziť.

Vyvarujte sa porovnávania partnera

Porovnanie má tendenciu vytvárať zbytočné neistoty a odpor. Namiesto toho si doprajte viac vzájomných chvíľ. Vytvárajte si nové spomienky, ktoré vám spestria váš inak nudný sexuálny život.

Urobte si čas

Vytvorte vo svojom živote viac príležitostí pre sexuálnu intimitu. Zastavte stres, vysoké pracovné nasadenie a venujte sa sebe a partnerovi. Držte sa pravidelného cvičenia, pretože prekrvenie vašich pohlavných orgánov je pre ich bezproblémové fungovanie naozaj dôležité.

Text: PR