Večera, donáška kytíc, či ľúbostný list: Tak jednoducho potešíte srdce ženy!

Sex a vzťahy

Na to, aby ste dokázali prekvapiť a potešiť partnerku, nepotrebujete vždy vybieliť peňaženku či celý účet. Niekedy stačí len maličkosť a kúsok pozornosti a bude vás vaša partnerka považovať za pravého romantika. Ľúbostný list, chutná večera i donáška kytíc môže byť tým pravým, čím dáte najavo svoje city.

Večera, donáška kytíc, či ľúbostný list: Tak jednoducho potešíte srdce ženy!

Donáška kytíc

Donáška kytíc je jednoduchý spôsob ako potešiť ženské srdce bez vydania prílišnej námahy. Kvety, najmä ak ste vybrali tie správne, ulahodia azda každej žene. Krásne nežné kvietky však dokážu veľa prezradiť, preto buďte pri ich výbere obozretní. Ak bude vaša kytica obsahovať ruže, partnerke ukážete, ako veľmi je ľúbite. Čisté city zase prejavíte ľaliami, ktoré sa hodia najmä na špeciálne príležitosti. Najviac však partnerku ohromíte, ak poznáte jej vkus a necháte jej doniesť kyticu plnú jej obľúbených kvetín. Donáška kytíc sa takto môže stať aj príjemná tradícia.

Uvarte jej večeru

Muž, ktorý vie variť, je pre ženy bezpochyby príťažlivý. Nemusíte ani oplývať schopnosťami šéfkuchára. Stačí, keď ako prekvapenie pripravíte niečo jednoduché a vylepšíte to sviečkami či kvetmi na doladenie romantickej atmosféry. Dobrému jedlu predsa nikto neodolá!

Ľúbostný list

Nápad pre tých, ktorým nevadí trochu sa potrápiť. V čase mobilnej a internetovej komunikácie už len málokto píše listy. Práve preto môže byť takéto prekvapenie nečakané a o to viac potešujúce. Aby ste napísali dobrý ľúbostný list, nemusíte byť spisovateľom. Stačí dať na papier slová o tom, čo pre vás vaša partnerka znamená a máte hotovo. Pozor si dajte na výrazné gramatické chyby, ktorými by ste výsledný dojem mohli pokaziť. Zabudnite ale na počítač a tlačiareň, ručne napísané to bude vyzerať lepšie.

Foto: Bigstockphoto