Kvalitné služby slovenských spoločníčok

Tipy a rady

Profesia spoločníčky sa u nás udomácnila po zmene režimu. Vyplynulo to zo spoločenskej požiadavky. V niektorých situáciách je potrebné aby v spoločnosti sprevádzala dáma. Toto najskôr na Slovensko priniesli zahraniční návštevníci z oboru biznisu a politiky. Neskôr sa ale táto prax rozšírila aj medzi Slovákov a dnes je to už štandardná forma podnikania.

Kvalitné služby slovenských spoločníčok
Kvalitné služby slovenských spoločníčok (Foto: vipspolocnicka.sk)

Bežne je možné objednať tieto služby cez profesionálne agentúry pre spoločníčky. Na trhu ich existuje viacero ale ako vo všetkých oblastiach tak aj tu platí že veľa ľudí robí jednu činnosť ale iba málo ktorí sú v nej na špičke. Tu často krát rozhoduje aj čas aký pôsobia na trhu. Niektoré sú tu pár mesiacov alebo rokov a iné napríklad aj cez desať rokov.

Profesionálne agentúry ako napríklad www.vip-slovakia-bratislava.com sa špecializujú na poskytovanie služieb na Slovensku, najčastejšie v Bratislave nakoľko sa jedná o najväčší trh. Vo vedení sú manažérky ktoré samé majú prax v tejto oblasti, to teda zaručuje vysokú mieru profesionality a veľa skúseností. Okrem samotných služieb agentúra aj vyhľadáva a školí nové záujemkyne o túto profesiu. V prípade záujmu o bližšie informácie o tejto kariére by mali prvé kroky smerovať práve sem.

Text:PR