Ako posilniť pokožku a schovať nedostatky

Móda, Sex a vzťahy, Zdravie

Poznáme to viaceré, sú za tým hlavne rôzne neduhy, ako škrabanie, ohrýzanie a podobne. Práve vtedy si na pokožke spravíme začervenanie, ranky, škrabance, jazvy a ďalšie. Viete však, ako môžete svoju pokožku posilniť a schovať prípadné nedostatky?

Ako posilniť pokožku a schovať nedostatky
Ako posilniť pokožku a schovať nedostatky

Posilnite pokožku

Jazvy a škrabance zmiznú rýchlejšie, ak predtým ako ich zalepíte náplasťou, nanesiete menšiu vrstvu krému na poškodené miesto. Ak si radi škrabete poškodené miesta a chrasty, zalepte ho silikónovou náplasťou, ktoré priľne na ranu a bude vás menej pokúšať si rozškrabať postihnuté miesto. Taktiež je vďaka tomu toto miesto menej viditeľné pre vaše okolie.

Samozrejme mnohých jaziev, hlavne pri hlbokých ranách, sa zbavíme podstatne ťažšie. Niekedy sa môžu snažiť akokoľvek, no stopy ostanú. Ak ich však chcete schovať aspoň dočasne, náplasť alebo vhodné zvolený kus oblečenia ich schová spoľahlivo.

Ako sme písali vyššie, pozné to veľa z nás, ide o rôzne neduhy, ako škrabanie, ohrýzanie a podobne. Práve vtedy si na pokožke spravíme začervenanie, ranky, škrabance, jazvy a ďalšie. V článku sme poradili, ako si s tým pomôcť.